ActiveLab výzva 66 dní

Chceš schudnúť, vyformovať si postavu, či zlepšiť svoju kondíciu? 

Vieš, že vytvorenie si návyku trvá približne 66 dní? Vydrž s nami 10 týždňov a uvidíš, že pohyb si zamiluješ. 

Trénuj pod dohľadom odborníkov a zbav sa kilogramov navyše. Pri dodržiavaní jedálnička a pravidelného tréningu garantujeme schudnutie 4 - 8 kg.

ActiveLab 66 dní- výzva, ktorá ťa nakopne

 

Hľadáš v živote zmenu, ktorá by ťa otočila o 180° a pomohla ti dosiahnuť vysnívanú postavu?

 

Vitaj v ActiveLab výzve 66 dní - inovatívnom programe, ktorý kombinuje tréning, stravumentálne nastavenie, aby si dosiahol svoje ciele v zdraví a kondícii. Tento program je pre tých, ktorí sú odhodlaní začať aktívny život, schudnúť a cítiť sa lepšie vo svojom tele.

 

Je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých, charakterizuje sa flexibilitou v časoch tréningov a výnimočný cenou, ktorá je dostupná pre každého.

 

Pridaj sa k nám a nechaj sa inšpirovať skutočnými príbehmi našich klientov, ktorí už dosiahli úžasné výsledky.

Pre koho je výzva ActiveLab 66 dní určená?

Výzva ActiveLab 66 dní je navrhnutá pre všetkých, ktorí túžia po zásadnej zmene vo svojom životnom štýle a chcú objaviť silu aktívneho a zdravého života. Táto výzva je pre:

 • Začiatočníkov
  ktorí nikdy predtým necvičili, ale chcú začať svoju cestu k lepšiemu zdraviu a kondícii.
 • Už trénujúcich
  ktorí hľadajú zmenu a chcú trénovať v spoločnosti ľúdí s rovnakými cieľmi.
 • Pokročilejších klientov
  ktorí hľadajú expertné usmernenie a chcú zdokonaliť svoje cvičenie.
 • Zdravých klientov
  ktorí nemajú výrazné zdravotné či pohybové obmedzenia.

Ako bude výzva ActiveLab 66 dní prebiehať?

 • Diagnostika
  Na začiatku každej výzvy ActiveLab 66 dní robíme podrobnú diagnostiku, aby sme mohli prispôsobiť tréning na podľa tvojej kondície a cieľov. Diagnostika sa absolvuje na váhe InBody 270s pre zistenie zloženia tela (svaly, tuky a pod.) a tiež pohybová diagnostika FMS kvôli zisteniu správnych a zlých pohybových vzorov.
 • Tréningy v ľubovoľnom čase
  Čas tréningov ti prispôsobíme podľa potreby v čase od 5:30 do 19:30. Môžeš sa ich zúčastniť 2 - 4 x týždenne podľa programu, ktorý si vyberieš. Celkovo sa teda môžeš tréningov zúčastniť 20 - 40 x počas celej výzvy. Ak by sa stalo, že na niekoľko dní/ týždňov vypadneš zo zdravotných dôvodov, nevadí, počas 10-tich týždňov si môžeš tieto tréningy absolvovať kedykoľvek.
 • Profesionálne tréningové vybavenie
  Naše centrum ponúka najnovšie tréningové zariadenia pre maximálny komfort a výkonnosť. Disponujeme profesionálnym náradím vysokej kvality.
 • Vstupná a kontrolná prednáška
  Na začiatku výzvy a v jej priebehu budú prednášky v trvaní 1 - 2h počas ktorých si vysvetlíme zopár základných informácii o tréningoch, jedálničku, strave a napredovaní vo výzve.
 • Tréningový plán
  V našom centre sa venujeme silovým a kondičným tréningom, ktoré sa pravidelne menia, aby sa dosiahla vysoká variabilita tréningového zaťaženia. Intenzita tréningov sa však zvyšuje postupne s ohľadom na bezpečnosť a kondičné schopnosti jednotlivcov.
 • Jedálniček
  Výživa je neoddeliteľnou súčasťou tejto premeny. Každý účastník dostane vzorový jedálniček, v ktorom bude zohľadnení jeho kalorický príjem. V prípade potreby vieme vytvoriť aj Individualizovaný jedálniček priamo na mieru.
 • Odborný dohľad
  V našom centre máme tím študovaných odborníkov, ktorí sú pripravení pomôcť ti na tvojej ceste. Budú ti pomáhať v cvičení, sledovať stravovací progres a budú otvorení tvojim otázkam počas, ale aj mimo tréningov.

Výsledky z predošlej výzvy

16,98 %

ø percentuálna strata tukovej hmoty jedného klienta

1,7 %

ø percentuálny nárast svalovej hmoty jedného klienta

31,2 kg

celková strata tukovej hmoty klientov programu

3,1 kg

celkový nárast svalovej hmoty klientov programu

Odporúčania účastníkov programu

Po roku tréningov v ActiveLab mám mínus 25kg, nosím o 3 konfekčné veľkosti menšie oblečenie a cítim sa výborne. Zdvihlo sa mi sebavedomie a získala som pozitívny pohľad na životné sutuácie okolo mňa. Keď som na váhe zbadala 3-ciferné číslo tak som si uvedomila, že to je moment, kedy so sebou musím niečo urobiť hoci som zo svojho vzhľadu nikdy nemala komplexy. Oslovila som viacero posilňovní okolo a prví aj jediní sa mi ozvali chlapci z ActiveLab. Neváhali ani sekundu a chytili sa práce. Presvedčil ma ich individuálny prístup, trpezlivosť a podpora zo strany trénerov. Odvtedy si udržiavam zdravý životný štýl a moja hmotnosť je stále na tej najnižšej možnej úrovni.
Anna Ch.Učiteľka
Moja telesná hmotnosť sa po niekoľkých rokoch konečne dostala na zdravú hranicu a som za to neskutočne vďačný. Operácia chrbtice ma na 2 roky úplne odstavili od športovania. To sa ukázalo na mojej telsenej hmotnosti, ktorá sa priblížila k číslu 120. Viaceré odporúčania ma doviedli do ActiveLab. Od prvého stretnutia som sa tam cítil príjemne, dostával som odborné rady či už k stravovaniu alebo pohybovej aktivite. Tréningy sú zaujímavé, rôznorodé ale hlavne zohľadňujú moje pooperačné slabiny.
Martin V.Študent

Koľko výzva ActiveLab 66 dní stojí?

 

Štandardná cena kompletnej výzvy je

300 - 500 €

 

Teraz je cena výzvy od 

27,50 € / týždeň a cena jedného tréningu je od 7,50 €

Čo je pre teba v cene  výzvy ActiveLab 66 dní ?

Diagnostika InBody

Štandardná cena 20€

Diagnostika FMS

Štandardná cena 30€

Individuálny jedálniček

Štandardná cena 50€

Tréningy v ActiveLab

Štandardná cena <200 - 400€

Vyber si svoju výzvu ActiveLab 66 dní šitú na mieru

Vyber si počet tréningov a na základe toho zaplať.

3 tréningy v týždni
400 €
350 €
8,33 € / tréning
Vstupná a výstupná diagnostika, jedálniček a tréningy 3x do týždňa kedykoľvek podľa potreby.
4 tréningy v týždni
500 €
400 €
7,50 € / tréning
Vstupná a výstupná diagnostika, jedálniček a tréningy 4x do týždňa kedykoľvek podľa potreby.

Pre účastníka s najlepšou premenou máme BONUS v podobe pokračovania ďalších 10 týždňov výzvy úplne ZADARMO.