Individuálne tréningy a tréningy v skupinách Closed a Open Group

Uvedená cena je za individuálny tréning alebo tréning v niektorej skupine. K cene je nutné pripočítať vstupné do centra (5 €). Vstup do centra je možný len s trénerom. Pred tréningami je potrebné absolvovať vstupnú diagnostiku. Prvá cena je uvedená pri platbe kreditom a cena v zátvorke je pri jednorázovej platbe po tréningu.

Individuálny tréning

Dospelý

PRO tréning
60 minútový individuálny tréning
13,50 € (15 €)
ACTIVE tréning
45 minútový individuálny tréning
11 € (13 €)

Študent/ ZŤP/ dôchodca

PRO tréning
60 minútový individuálny tréning
11 € (13 €)
ACTIVE tréning
45 minútový individuálny tréning
8,50 € (11 €)

Closed Group tréning

Dospelý

Closed Group PRO
60 minútový tréning v Closed Group
8,50 € (10 €)
Closed Group ACTIVE
45 minútový tréning v Closed Group
6 € (8 €)

Študent/ ZŤP/ dôchodca

Closed Group PRO
60 minútový tréning v Closed Group
6,50 € (9 €)
Closed Group ACTIVE
45 minútový tréning v Closed Group
4,50 € (7 €)

Open Group tréning

Dospelý

Open Group PRO
60 minútový tréning v Open Group
5,50 € (7 €)

Študent/ ZŤP/ dôchodca

Open Group PRO
60 minútový tréning v Open Group
4,50 € (6 €)

Pravidlá a podmienky Individuálnych a tréningov v skupinách Closed a Open Group:

Vstupná diagnostika na prvom tréningu

Pred začiatkom tréningov je nevyhnutné absolvovať vstupnú diagnostiku - viac informácií nájdete v sekcii individuálne služby (cena diagnostiky je 30 €).

Ceny v cenníku

Ceny sú uvedené pri platbe vopred aj pri jednorazovej platbe (uvedené v zátvorke). Platí sa + 5 € za vstup do centra.

Členov do skupiny zabezpečíme

Zabezpečíme vám začlenenie do ktorejkoľvek časovej skupiny. Vy si vyberte len deň a čas tréningo a o ostatné sa postaráme my.

Open Group bez zdravotných obmedzení

Skupinové tréningy Open Group sú určené pre klientov bez vážnych zdravotných obmedzení (doporučuje sa skóre FMS minimálne 14 bodov).

Ušetri teraz 20 € vďaka VŠZP každý mesiac

 • Chceli by sme Vás informovať o benefite, ktorý sme pre Vás pripravili v spolupráci so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou. Poistníci VŠZP, ktorí sú poistenými viac ako rok a sú starší ako 16 rokov (a nemajú dlhy na poistnom), majú teraz nárok na bezplatný vstup do nášho zariadenia. Benefit sa volá Aktiv+
 • Ako Aktiv+ získate?
  Po kliknutí na "Získať Aktiv+" vo vašej aplikácii VŠZP budete presmerovaní na registračný formulár UpBalansea. Vyberte si predplatné, odsúhlaste podmienky a zaplaťte. Po dokončení tohto procesu vám príde email s informáciami pre prihlásenie a stiahnutie aplikácie.
 • Ako uplatníte benefit v našom centre?

  Od septembra 2023 využívame nový rezervačný systém - GYMIFY. Cieľom tohto systému je oddeliť vstupné do zariadenia od platby za tréning. Konkrétne, vstupné do nášho športového centra je stanovené na 5 € za tréning.

  Od októbra 2023 Vám VŠZP preplatí plnú výšku vstupného do zariadenia. Takže vašou povinnosťou je uhradiť iba zvyšnú sumu za služby trénera. Avšak, upozorňujeme, že VŠZP zmenila podmienky a teraz preplatí len 8 vstupov mesačne. To znamená, že môžete mesačne celkovo ušetriť 20 €.

 • Čo ak navštívim centrum viac ako 8x mesačne?

  VŠZP v mesiaci September preplatí len prvých 8 vstupov. V prípade, že navštívite centrum častejšie, doplatok za nadmerné vstupy padá na vás. Jednoducho si ich doplatíte samy.

Výhody pre našich pravidelných členov

Vzorový jedálniček

Vzorový jedálniček a ACTIVELAB manuál ZADARMO pre všetkých členov.

Pravidelná diagnostika

Pravidelná diagnostika InBody a FMS ZADARMO počas našej spolupráce.

Zľavy na produkty a služby

Zľavy na produkty, doplnky výživy a permanentky, podľa počtu absolvovaných tréningov.

Newsletter

Pravidelné informácie a tipy priamo do tvojej e-mailovej schránky a appky GYMIFY.

Darčekové predmety

Pravidelný merch s logom ACTIVELAB podľa počtu otrénovaných tréningov.

Narodeninový darček

Prekvapenie pri vstupe na tréning v deň tvojich narodenín.
Keď ma Patrik požiadal o recenziu na jeho web, tak som neváhal ani sekundu, pretože tento človek skutočne naštartoval moje lepšie ja, ktoré sedavým spôsobom života tak nejak ochablo a začalo sa to odzrkadľovať na zdraví, ale aj na pracovnom výkone. Vďaka Patrikovmu dohľadu ma cvičenie začalo neuveriteľne baviť a aj keď som momentálne mimo Oravu, tak jeho tréningy a rady stále využívam. Cvičeniu som sa nárazovo síce raz za čas venoval, ale až pri Patrikovi som začal pozorovať výsledky a preto som aj neustále motivovaný pokračovať, čo je podľa mňa úplne kľúčové. Za mňa veľké ďakujem a odporúčam všetkým, ktorí sa chcú cítiť lepšie vo svojom tele!
Peter KarkoškaPodnikateľ
S tréningami som veľmi spokojná. Chválim aj prístup trénera. Vrelo odporúčam trénerov z ActiveLab centra.
Júlia BalákováŠtudentka
S Patrikom trénujem viac ako 4 roky. Musím povedať že som sa nestretla ešte s trénerom, ktorý by svoju prácu vykonával tak dôsledne a svedomito. Ku klientom sa nespráva len ako tréner, ale aj ako kamarát ,ktorý pomôže s akýmkoľvek problémom. Tréningy boli vždy dobre spracované a taktiež kladie veľký doraz na prevedenie správnej techniky a to je veľké plus. V priestoroch ActiveLab centra sa mi trénuje veľmi dobre. Má funkčné zariadenie a taktiež sú tam ľudia ktorý urobia príjemnú atmosféru, takže sa tam cítim ako doma a trénovanie ide hneď lepšie.
Nina ŠkapcováŠtudentka
Ku Patrikovi ma doviedla náhoda. No bolo to stretnutie, ktoré zmenilo veľa vecí v mojom živote. Po autonehode som nevedela dať svoje telo do pohybu. Točila som sa v kolotoči vyšetrení, rehabilitácií, strácala som čas aj energiu. Patrik je profesionál, vo všetkom čo robí. Jeho tréningy doslova šité na mieru ma už po niekoľkých týždňoch postavili na nohy. Len vďaka jeho priateľskej povahe, ľudskému prístupu a aj citlivému načúvaniu som sa pomaličky vrátila k sebe. Aj keď zídem z cesty, nikdy mi nič nevyčíta, no vystrie ruku a potiahne ma späť. V dnešnej dobe, znak silného a múdreho človeka! Vysoká profesionality, poctivá príprava a parádne prevedenie tréningov - to je Paťo a ActiveLab. V priestoroch ActiveLabu, kde cvičíme je vždy super nálada, súkromie a veľmi motivujúca atmosféra + výbava na 1. V ActiveLabe sa postarajú o tvoje telo, pomôžu so správnym stravovaním, či odľahčiť myseľ... Stali sa mojou súčasťou. Patrikovi ďakujem za to, že opäť plnohodnotne fungujem!!!!
Zuzana KertysováMilovníčka prírody

Najčastejšie kladené otázky nájdeš na spodu v časti FAQ