Piliere, na ktorých si zakladáme 

si pripravený na zmenu?

Pohyb

Pohyb vnímame ako jeden zo štyroch dôležitých pilierov. Človek sa narodil, aby sa hýbal a preto je pohyb vzácnym darom našej sedavej spoločnosti. Kto sa totižto môže v práci hýbať, ten je šťastný človek medzi nami. Kto nie, s tým mu pomôžeme.

Myslenie

Bez cieľa to nepôjde. Kto nevie kam chce ísť, nemôže sa čudovať, že príde úplne inde. Nastavenie si cieľa vkladáme na prvé miesto pre našich klientov. Stanoviť si jasné a merateľné ciele patrí k našim prioritám.

Strava

Hovorí sa, že 80% úspechov pri cvičení je strava. V podstate je jedno koľko percent to je. Je jedno aj to, že či chcete schudnúť, pribrať, alebo si svoju hmotnosť udržať. Strava je dôležitým faktorom nášho života a mali by sme si dávať veľký pozor na to, čo do úst vkladáme.

Regenerácia

Človek, ktorý neoddychuje a nemá dostatočné množstvo regenerácie sa nemôže čudovať, že priberá, že si k sebe privodzuje zdravotné problémy a že sa mu nedarí v osobnom a pracovnom živote.

Dýchanie

Dýchame bez toho, aby sme si to uvedomovali avšak málokto z nás si uvedomuje jeho reálnu podstatu. Prehĺbením dýchania sa násobne viac spájame s prírodou a prijímame väčšie množstvo energie. Rovnako ním vieme znížiť úroveň stresu a zvýšiť imunitný systém.

Chladenie

Chlad má pre teba a tvoje telo veľké množstvo benefitov. Znižuješ početnosť zápalov, ktoré môžu spôsobiť zdravotné problémy tým, že zvýšiš odolnosť svojho imunitného systému. Zlepšíš si kvalitu spánku a začneš produkovať viacej endorfínov, ktoré zlepšujú tvoju náladu. Prekonanie samého seba a pocitu po chladení je neskutočný.

Náš tím

Patrik Barčák

CEO ActiveLab, Silový a kondičný tréner

Ľubomír Záhumenský

Silový a kondičný tréner

Matej Rajnoha

Silový a kondičný tréner

Juraj Volf

SM systém, Silový a kondičný tréner

Henrieta Čierniková

Content Creator

Naši klienti hovoria ...

S Patrikom trénujem viac ako 4 roky. Musím povedať že som sa nestretla ešte s trénerom, ktorý by svoju prácu vykonával tak dôsledne a svedomito. Ku klientom sa nespráva len ako tréner, ale aj ako kamarát ,ktorý pomôže s akýmkoľvek problémom. Tréningy boli vždy dobre spracované a taktiež kladie veľký doraz na prevedenie správnej techniky a to je veľké plus. V priestoroch ActiveLab centra sa mi trénuje veľmi dobre. Má funkčné zariadenie a taktiež sú tam ľudia ktorý urobia príjemnú atmosféru, takže sa tam cítim ako doma a trénovanie ide hneď lepšie.
Nina ŠkapcováŠportovkyňa
Keď ma Patrik požiadal o recenziu na jeho web, tak som neváhal ani sekundu, pretože tento človek skutočne naštartoval moje lepšie ja, ktoré sedavým spôsobom života tak nejak ochablo a začalo sa to odzrkadľovať na zdraví, ale aj na pracovnom výkone. Vďaka Patrikovmu dohľadu ma cvičenie začalo neuveriteľne baviť a aj keď som momentálne mimo Oravu, tak jeho tréningy a rady stále využívam. Cvičeniu som sa nárazovo síce raz za čas venoval, ale až pri Patrikovi som začal pozorovať výsledky a preto som aj neustále motivovaný pokračovať, čo je podľa mňa úplne kľúčové. Za mňa veľké ďakujem a odporúčam všetkým, ktorí sa chcú cítiť lepšie vo svojom tele!
Peter KarkoškaPodnikateľ
S tréningami som veľmi spokojná. Chválim aj prístup trénera. Vrelo odporúčam trénerov z ActiveLab centra.
Júlia BalákováŠtudentka
Ku Patrikovi ma doviedla náhoda. No bolo to stretnutie, ktoré zmenilo veľa vecí v mojom živote. Po autonehode som nevedela dať svoje telo do pohybu. Točila som sa v kolotoči vyšetrení, rehabilitácií, strácala som čas aj energiu. Patrik je profesionál, vo všetkom čo robí. Jeho tréningy doslova šité na mieru ma už po niekoľkých týždňoch postavili na nohy. Len vďaka jeho priateľskej povahe, ľudskému prístupu a aj citlivému načúvaniu som sa pomaličky vrátila k sebe. Aj keď zídem z cesty, nikdy mi nič nevyčíta, no vystrie ruku a potiahne ma späť. V dnešnej dobe, znak silného a múdreho človeka! Vysoká profesionality, poctivá príprava a parádne prevedenie tréningov - to je Paťo a ActiveLab. V priestoroch ActiveLabu, kde cvičíme je vždy super nálada, súkromie a veľmi motivujúca atmosféra + výbava na 1. V ActiveLabe sa postarajú o tvoje telo, pomôžu so správnym stravovaním, či odľahčiť myseľ... Stali sa mojou súčasťou. Patrikovi ďakujem za to, že opäť plnohodnotne fungujem!!!!
Zuzka KertysováMilovníčka prírody
V Námestove v ActiveLab trénujem pravidelne a s Patrikom a jeho službami som maximálne spokojný. Cvičenia vie vysvetliť poprípade ukázať. Ku klientom je veľmi milý a priateľský. Tréningy vie nastaviť či obtiažnosťou alebo časovo tak aby to vyhovovalo klientovi. Jeden tréning som absolvoval aj s jeho kolegom Ľubom Záhumenským a jeho prístup sa mi tiež páčil. Rovnako bol milý a priateľský. Služby týcho pánov Vám vrelo odporúčam! 🙂
Martin GáborParahokejista

Zakladáme si na kvalite našich služieb a preto nám ľudia dôverujú

> 800

viac ako 800 klientov trénovalo pod našim vedením

9

rokov skúseností v oblastí zlepšovania zdravia a výkonnosti

3 - 75

naši tréneri sa venujú klientom v rôznych vekových skupinách

14 +

vysokoškolských titulov a kurzov v oblasti trénerstva